Přeskočit odkazy

Radiofrekvence

REDUKCE TUKU A CELULITIDY RADIOFREKVENCÍ přístrojem Spa Rf

Spa Rf je moderní přístroj, který poskytuje speciální řízenou tepelnou terapii. Prostupuje do různých hloubek tkání těla, které napomáhá k vytvarování problematických partií, redukci tukových vrstev, zpevnění povolené pokožky a vypnutí vrásek kdekoliv na těle i na obličeji a k odstranění celulitidy. Zahříváním tkání dochází ke kontrakci a zvýšení tvorby kolagenových vláken, zlepšují se metabolické procesy a odvádění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem. Nový kolagen je to, co tvoří hladkou strukturu pokožky , zvyšuje elasticitu a způsobuje zářivý mladý vzhled pokožky. Po ošetření se pokožka zpevňuje a tuková tkáň redukuje ještě 2-3 týdny po ošetření. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme sérii 5- 7 ošetření v rozsahu 2 – 3 týdnů. Ošetření radiofrekvencí je absolutně bezbolestné a hlavně bezpečné!!! Výborných výsledků lze dosáhnout při vyhlazování nerovností vzniklých po liposukcích.

Před ošetřením je bezpodmínečně nutné zvýšit pitný režim minimálně 2 dny před a alespoň 3 dny po ošetření, 5 dnů po ošetření se vyvarovat alkoholu a volit střídmou stravu.

Po ošetření můžete bez problémů pokračovat v běžných aktivitách. Ošetření radiofrekvenčním přístrojem je trvalé, ovšem za předpokladu, že si udržíte stávající hmotnost.

Kontraindikací ošetření radiofrekvenčím přístrojem Spa Rf je jakékoliv metabolické onemocnění, nemoci jater a ledvin, během těhotenství a kojení, kovové implantáty, nádory, HIV, záněty či kožní výsevy v místě aplikace.

Ceník

Ošetření 1. partie
břicho, zadní nebo přední část stehen, hýždě
1 500 Kč
Balíček 5. ošetření 6 500 Kč