Přeskočit odkazy

Kosmetika – Ekseption

Ekseption je značka profesionální kosmeceutické péče o pleť a tělo zaměřená na inovaci, efektivitu a bezpečnost produktů.

Kosmeceutika jsou víc než kosmetika, obsahují účinné léčebné a pěstící látky. Značka Ekseption pochází ze Španělska – Barcelony.

Filozofie značky Ekseption?

 • Inovace, bezpečnost a výsledky. Poskytují úplné a transparentní informace o každém z produktů.
 • Věda a pravda – Používají pouze účinné látky, které prokázaly svou účinnost. Jejich filozofie složení je minimalistická. Používají pouze ingredience, které jsou skutečně nezbyté pro zlepšení pokožky a zachování produktu.
 • Produkty jsou vysoce účinné, ale nedráždi pokožku. Neslibují zázraky kouzelnou hůlkou, ale zaručují viditelné výsledky. Formulují aktivní složky v koncentracích s optimální úrovní pH. Jednoduše složení má vše, co pokožka potřebuje.
 • Šetrný k životnímu prostředí – zakládají si na odhodlaní snižovat uhlíkovou stopu a aktivně vyhledávat udržitelné ingredience.
 • Ingredience kterým se vyhýbají a jejich produktech se nesetkáte – abrazovní částice, formaldehyd, ftaláty, laurylsulfát sodný, barviva, mastek, toluen, parabeny, parafinové oleje a dalších.
 • Chytrá a bezpečná krása – používají pouze ty nejlepší přírodní a syntetické ingredience, které se osvědčili v péči o pleť.

Z jakých postupů se skládá kompletní kosmetické ošetření?

 • Povrchové čistění pleti za pomocí čistícího mléka a pleťové vody
 • Následuje tonizace pleti a enzymatický peeling pro změkčení pokožky, otevření pórů, urychlení exfoliačních procesů – Čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, popřípadě dočistíme i ručně
 • Prostor pro barvení řas, obočí a jeho úprava
 • Zamasírování séra do pokožky (vždy opečováváme i o dekolt a krk)
 • Používáme séra se zacílením na redukci pigmentových skvrn, redukci akné, vyrovnání pH, peptidová séra na redukci vrásek, povzbuzení a posílení kolagenu v pleti a jiné
 • Následuje 15-20 min masáž, která je zakončena maskou dle typu pleti či preferencí – masáž je skvělá hned z několika důvodů: zvyšuje se mikrocirkulace v pleti, čímž se pleť prokrvuje a sjednocuje se tón, snížení napětí přetěžovaných svalů a tvrdých kontur tváře, redukce vrásek a jemných linek, snížení otoků, navození pocitu vnitřního klidu
 • Maska dle typu a potřeb pleti a závěrečný krém

Každá jsme svá a jedinečná, a proto je vždy postup spolu s použitými produkty individuální s ohledem na aktuální potřeby pleti. Zakládáme si na osobním kontaktu, takže se nebojte s námi cokoli konzultovat.

Chemické peelingy s Ekeption

V naší nabídce služeb poskytujeme i šetrné chemické peelingy právě se značkou Ekseption, které jsou vhodné i pro reaktivní a citlivé pleti. Jedná se povrchové peelingy se širokým zaměřením na různé typy pleti: aknózní, mastné, post akné, se sklony ke kuperóze, začervenání, rovněž i pro zralou pleť. Jedná se tedy o variantu vhodnou pro všechny typy pleti.

Použití peelingu výrazně zlepšuje strukturu pokožky a tón pleti, která je pak hladká a jasná. Díky vysoké molekulární hmotnosti je jejich pronikání do pokožky omezené a pracují v horních vrstvách pokožky, nedráždí ji a aktivně čistí a obnovují mikroflóru. Koktejl přírodních extraktů zjemňuje hrubou pokožku, redukuje začervenání, pomáhá obnovit její vodní bariéru a fyziologické zdraví pokožky.