Přeskočit odkazy

Elestial – prostor k pronájmu

Elestial je prostor v Brně Králově Poli s láskou zrekonstruovaný v roce 2018. Můžete si ho pronajmout pro vlastní akce pro prostor vhodné.

Čistá plocha sálu je 30 m2 + recepce s kuchyňskou pro přípravu čaje, kávy a malého občerstvení. K dispozici je 10 jógamatek a 10 meditačních polštářů, deky a polštáře pod hlavu.

Pro účely školení máme k dispozici 3 rozkládací stoly a 16 židlí, flipchart. V zázemí 2 toalety a 1 sprcha.

Elestial je momentálně určen k pronájmu během víkendu, tedy ve dnech pátek až neděle. Během týdne zde probíhají lekce Kundalini jógy a Čchi kung. Den v týdnu je možný pronajmout po domluvě.

Prostor je ideální pro menší skupiny a jsou zde vítány  aktivity jako jsou meditace, workshopy osobního rozvoje,  energetická cvičení, muzikoterapie, konstelace, awakening terapie, práce s tibetskými mísami….Prostor Elestial není vhodný pro výuku tance nebo příliš hlasitou reprodukovanou hudbu.

Cena pronájmu:

  • 1 den 2000 Kč / při počtu do 6 osob 1800 Kč
  • 1 hodina 350 Kč / minimální pronájem 3 h
  • 1 den 2500 Kč/ pro školení se zapůjčením rozkládacích stolů a max. 16 židlí

Rezervační a storno podmínky:

Úhrada zálohy 50% z ceny pronájmu spolu s rezervací konkrétního termínu. Při zrušení rezervace méně než 30 dnů před konáním akce je záloha nevratná. Doplacení zbývající částky v týdnu před konáním akce nebo dle domluvy při předání prostoru. Nejsme plátci DPH.

Kontakt

Pro více informací nás kontaktujte na mail zemanova@perfectyou.cz

Nebo telefonicky: 724533733