Přeskočit odkazy

Naše TOP ošetření

Naše salónní Top procedury:

Ájurvédská pleťová i tělová detoxikační procedura s herbálními produkty Tarani

Při těchto procedurách používáme přírodní oleje, krémy a séra ájurvédské kosmetiky Tarani. Při těchto relaxačních rituálech jsou do ošetřených oblastí  obličeje, krku, dekoltu a paží postupně zapracována teplá séra, emulze, peeling a pečující herbální  maska dle potřeb klienta. Lýtka zabalíme do teplého zábalu s epsomskou solí. Součástí je relaxační masáž hlavy teplým olejem. Procedura je velmi relaxační a odcházíte jako opečovaní, uvolnění a jako znovuzrození. Můžete si v našich rezervacích zvolit 3 typy procedur Tarani.

On-line rezervace

Ájurvédský kosmetický rituál Tarani – pečujeme o obličej, krk, dekolt a celé paže teplými olejovými séry, herbálním peelingem a maskou

Ájurvédská celotělová masáž – pečujeme o celé tělo včetně hlavy a vlasů teplými oleji, bez peelingu a masky na obličej (počítejte s mastnou hlavičkou a ideální je přijít v pohodlněm neformálním oblečeni a po terapii si už dopřát čas pro sebe.

Ájurvédský rituál Revital – péče mezi kosmetickým a celotělovým ošetřením. Zde pečujeme o obličej, krk, dekolt i paže olejovými séry a herbálními maskami, hlavu a celou vlasovou část olejovými séry a nohy balíme do teplého zábalu z epsomské soli s esenciálními oleji.