Přeskočit odkazy

Čchi-kung Brno

Čchi-kung | Martina Zemanová

Čchi-kung je starověké čínské umění pro zdraví a dlouhověkost, které udržuje v souladu tělo i mysl a dech. Jeho historie se datuje od dob vlády Žlutého císaře. Je jedním z pilířů tradiční čínské medicíny.

Čchi je naše životní síla. Praktikováním Čchi-kung ji kultivujeme, stimulujeme naše vnitřní orgány a energetické dráhy v těle. Má spoustu pozitivních účinků, které pocitíte při jeho pravidelném cvičení.

Existuje nespočet možných sestav či statických forem  Čchi-kung. Cílem mých kurzů je naučit Vás cvičit především krásnou ladnou sestavu Taichi Čchi-kung zaměřenou na ženskou energii tak, aby se mohla stát součástí Vašeho  běžného dne. Vystoupit z mužské energické energie, ve které většina žen v uspěchaném dni funguje. Harmonizovat a rozvíjet svoji ženskou část. Být “ tady a teď”.

Cvičí se ve stoje, při zdravotním omezením, je možno i v sedě na židli. Pohyby jsou pomalé a plynulé. Je to meditace v pohybu. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie bez jakýchkoliv předchozích zkuseností.

Mimo jiné se na lekcích naučíme např. povzbuzující automasáž či relaxaci. Zakončujeme řízenou meditací díky které budete odcházet krásně uvolněné.

Benefity cvičení Čchi-kung :  zklidňuje mysl, omlazuje tělo, odstraňuje psychycké bloky v těle, podporuje oběh krve a lymfy, aktivuje energetické dráhy v těle, působí preventivně proti nemocem, zvyšuje odolnost vůči stresu … a mnohé jiné.

Rozpis aktuálních lekcí naleznete od konce měsíce ledna 2019 na www.elestial.cz nebo na facebookove stránce “Elestial”. Zde se můžete zarezervovat na lekci pomocí rezervačního systému. V případě dotazů mne kontaktujte na tel. 724533733 nebo mailu info@elestial.cz

POZOR !!! BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN NECVIČÍME

Těším se na Vás
Martina