Přeskočit odkazy

Starvac SP2

Redukce celulitidy a tukových polštářů

STARVAC SP2 vyvinutý francouzkou firmou STARVAC group pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua) a patentovaného “roler pohybu” – válečkové masáže kombinované s baňkami. Tento přístroj přináší velice efektivní způsob při odbourávání celulitidy.

Vakuová přístrojová masáž působí na tukové buňky, pojivovou tkáň, cévní a lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž. Podtlakem se naruší buňky tukové tkáně, které se pak odplavují lymfatickým systémem. Dochází tak k úbytku tukové tkáně a lokálnímu zeštíhlení v místech aplikace. Podtlak také způsobuje silné prokrvení pokožky, zlepšuje zásobení kyslíkem a výživou, aktivuje novotvorbu kolagenu, zpevňuje ochablé podkožní vazivo a navrací elasticitu kožní tkáni. Dochází k viditelnému vyhlazení oblastí postižených celulitidou. Zlepšením toku lymfy se rychleji odplavují také toxiny a metabolity látkové výměny z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Ošetření nastavujeme individuálně dle stavu kůže daného jedince, je bezbolestné, neinvazivní. Na ošetřované oblasti aplikujeme lymfatický gel, který svým složením přispívá k celkovému efektu. Procedura trvá 50 minut a provádí se 2-3x týdně. Doporučujeme cca 10 – 12 opakování. Výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a může docházet i k mírným váhovým úbytkům.

Tento přístroj má díky systému výměnných sacích hlavic a baněk také širší použití. Při kosmetických ošetřeních ho využíváme při odstraňování váčků pod očima, dvojité brady, zpevňování ochablé pleti nebo vyhlazení pooperačních srůstů (nerovnosti např.po liposukci)

Vhodné kombinace jsou s lymfatickými nohavicemi nebo radiofrekvenční lipolýzou.

Kontraindikace

  • zánět křečových žil a trombóza
  • diabetes mellitus I.typu
  • onkologická onemocnění
  • kardiovaskulární onemocnění

Relativní kontraindikace

  • těhotenství
    (neprovádí se v oblasti břicha a podbřišku)
On-line rezervace