Přeskočit odkazy

Kosmetika – Perfect You Brno

Kosmetika - Perfect You Brno

„JAK NAHOŘE TAK DOLE. JAK UVNITŘ, TAK VNĚ“

Tahle zkrácená verze hermetické filozofie mi dává velký smysl. Spousta lidí si neuvědomuje, jak vše s vším souvisí a je vzájemně propojeno. Péče o pleť a tělo je moje práce, která mě současně baví a naplňuje. Postupně jsem si začala uvědomovat jak naše tvář i tělo vypovídá o tom, v jakých žijeme vztazích, jakým životním stylem apod. Pokud nemáme láskyplný vztah sami k sobě, nemohou být ani vztahy k našim partnerům, rodičů, dětem či spolupracovníkům zcela v harmonii. Všímám si, jak tvář prozrazuje, čím a jak žijeme. Proto také přistupuji ke každému klientovi individuálně.

Vždy zdůrazňuji nepopiratelný fakt, že veškeré projevy na kůži jsou odrazem vnitřního prostředí těla. Stav naší mysli a našich emocí se odráží na naší mimice a celkovém vyzařování. Já jsem ta, která Vaši pleť vyčistí, vyživí, namasíruje a zharmonizuje a dále je na klientovi, jak přistupuje ke svému stravování a celkovému životnímu stylu.

Tohle pochopení všech souvislostí mne dovedu ke studiu čínského energetického cvičení Čchi-kung, které se zaměřuje na pohyb, mysl a práci s dechem. Tohle cvičení dále předávám jako lektorka.

Více informací

Jak ošetření probíhá

Při kosmetickém ošetření provedu diagnostiku pleti a doporučím následný postup ošetření.

Součástí každé kosmetické péče

  • Odlíčení pleti
  • Tonizace
  • Aktivace Somi
  • Výběr séra či ampule, následné zapracování
  • Masáž obličeje, krku dekoltu i trapézu a závěrečná maska.
  • Dle přání barvím obočí, řasy a nežádoucích chloupků vás zbavím přírodními vosky Lycon.
  • Ošetření trvá okolo 75 minut
Cena za ošetření od 1500 Kč

Během ošetření je zákazník ponořen do světa vůní přírodní aromaterapie. Eterické oleje mají schopnost pročišťovat naše energetické pole, zklidňují a pozitivně působí na psychiku a uvolnění fyzického těla. Celková kosmetická procedura u mne je klienty vnímána jako velice uvolňující a relaxační.

Kosmetické procedury považuji za více než jen vyčištění pleti a nanesení masky. Dbám na to, aby každý klient dostal to nejlepší, co mohu nabídnout, včetně poradenství jinak to ani neumím.

Pracuji s německou kosmetikou Phyris, která čerpá své aktivní látky z přírody a jejíž efekt na pleť je značně viditelný. Většina zákaznic Phyris používá také ke své domácí péči. Více o produktech Phyris https://www.perfectyou.cz/kosmetika-brno-phyris/

S velkou radostí dále nabízím kosmetické pleťové a tělové rituály českou přírodní kosmetikou na ájurvédských  principech  Tarani. Podrobnosti o produktech a ošetřeních zde: https://www.perfectyou.cz/kosmetika-tarani-brno/

Zvu Vás na relaxační proceduru do mé kosmetické kabinky a těším se na Vás

Martina Zemanová

On-line rezervace