Přeskočit odkazy

Japonský rituál Kobido

Co je to KOBIDO?

Kobido je japonský obličejový masážní rituál sahající až do roku 1472.  Touto liftingovou masážní technikou se nechala omlazovat samotná císařovna v rámci péče tělo i ducha. Kobido není pouze o relaxaci, ale také o obnově energie a omlazení pleti.

Jaké benefity přináší tato technika?

Kobido masáž napomáhá ke zpevnění, liftingu, vyhlazení a zdůraznění obličejových kontur. Okamžitý efekt nejen uvidíte, ale také pocítíte. Dále přináší benefity jako zlepšení tonusu pleti, zvýšení krevního oběhu a podporu tvorby kolagenu. Během Kobido masáže používáme různé techniky a pohyby, které jsou prováděny jemně a precizně. V rámci masáže se stimulují akupresurní body a manuální pohyby pomáhají uvolňovat svaly, zlepšovat průtok krve, odstraňovat toxiny a podporovat tvorbu kolagenu v pleti.

Jak často opakovat?

Pro optimální výsledky se doporučuje absolvovat 6 až 8 masáží v pravidelných dvoutýdenních intervalech. Následně udržovací masáž 1x za tři týdny. Po třech měsících doporučujeme kůru opakovat.

Avšak jak již bylo uvedeno výše, efekt uvidíte okamžitě po jednom rituálu. Pokud máte takže důležitými událostmi a přejete si vypadat, jako znovuzrozená, pak je Kobido ideální volba. Masáže obličeje jsou zároveň velmi relaxační, uvolňující způsob odpočinku.