Přeskočit odkazy

Obličejová jóga

Obličejová jóga

Obličejová jóga je pro mne dalším střípkem mozaiky k propojení péče o sebe sama. Pokud chceme mít zdravé a pevné tělo, je třeba mu věnovat pozornost a péči. To znamená, fyzicky procvičovat svaly, masírovat ho, používat peeling, tělové oleje, apod. Stejné je to i u našeho obličeje. Spousta žen, se stará o svoji pleť při svém ranním a večerním rituálu, svěřují se do rukou kosmetičkám a někdy i chirurgům. V dnešní době je opravdu na výběr. Ovšem obličejová jóga mne nadchla-:)

Postupně s přibývajícím věkem ochabují naše svaly na celém těle a stejně tak v obličeji. Máme zde více než 50 svalů, které díky různým vlivům ztrácejí svoji pružnost a elasticitu. Díky cílenému pocvičování obličejových svalů, můžeme velmi výrazně zpevnit kontury naší tváře, vyhladit již existující vrásky, odstranit dvojitou bradu, rozhýbat tok lymfy v obličeji a tím odstranit otoky….

Benefitů cvičení je velmi mnoho a výsledek stojí za to. Vše záleží na vás, kolik času cvičení věnujete. Výhodou face jogy je, že cvičit můžete prakticky kdykoliv a kdekoliv. Já cvičím nejvíce v autě, při domácích pracích nebo současně s ranním procvičením mého těla. A pak se cítím skvěle. Takže psychická pohoda je zde další PLUS. Důležité je opravdu praktikovat co nejčastěji a výsledek na sebe nenechá čekat.

Mě osobně zaujala obličejová joga asi před 7 lety a absolvovala jsem kurz pro domácí cvičení v Bratislavě. Občas jsem si cvičila jen tak a to stejné jsem radila svým klientkám. V roce 2018 jsem zjistila, že mohu jako akreditovaná lektorka předávat tohle cvičení dál, prostřednictvím seminářů a kondičních cvičení.

Zvu Vás tímto na semináře obličejové jógy do prostoru Elestial v Brně – Králově poli, kde se během 2,5 – 3 h seznámíte se základní sestavou cviků, praktickými radami pro vaší denní péči a individuální diagnostikou. Probereme společně co je konkrétně pro vás nejvhodnější, naučíme se jak pleť aktivovat masážemi apod. Abychom předešli tomu, že za pár dní hodíte flintu do žita, můžete se účastnit tzv. kondičních cvičení, kdy si cviky zopakujeme, zkontrolujeme správnost cvičení….  Nabízím také možnost individuálních osobních sezení, přes Skype i např. u vás doma či na pracovišti. Neváhejte mne kontaktovat s dotazy na mail zemanova@perfectyou.cz

Aktuální termíny seminářů budu vždy postupně zveřejňovat zde na webových stránkách , na Facebookové stránce „Perfect you studio“ https://www.facebook.com/profile.php?id=100091543597055

instagram https://www.instagram.com/perfectyoustudiobrno?igsh=YTQwZjQ0NmI0OA%3D%3D&utm_source=qr&fbclid=IwAR0xB_so6Z3uY73eAGXKT8RVe9ZXo7gYgydqSQsHY3I4UIpfkddvNSzxK7A

AKTUÁLNÍ KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY :  3.2. 2024 ve 13.00 h. Perfect you studio, Tábor 43b, Brno Královo Pole

délka trvání cca 2,5 h. Cena 1800 Kč

přihlášujte se prosím pouze mailem na zemanova@perfectyou.cz nebo tel : 724533733, následně vám zašlu platební instrukce.