Přeskočit odkazy

Kosmetika Tarani

TARANI - ajurvédská kosmetika

Tarani – síla bylin na dlani

Proč jsem si vybrala právě Tarani? Protože byliny a rostliny mají velikou sílu odbourávat toxiny z těla, harmonizovat náš organizmus a pečovat o naše těla. Člověk je také součástí přírody a v dnešní stresové době potřebuje více než kdy jindy opět s přírodou propojit. Tarani působí na člověka na úrovni mentální, psychické i fyzické.

Produkty Tarani jsou vyráběné manufakturní výrobou, s láskou a úctou k přírodě. Jejich základním rysem jsou čistě přírodní výrobky  s vysokým podílem himalájských bylin, resp. jejich koncentrátů.

Obsažené esenciální oleje a bylinné extrakty (koncentráty) prostupují do povrchové vrstvy kůže a dále pronikají do systémů lymfatických a krevních kapilár. Pomáhají tělu odbourávat nežádoucí látky. Proto je tak důležitá denní péče o sebe sama a opakovaná aplikace  Tarani produktů nejen na pleť, ale celé tělo. K dispozici je velká škála mycích gelů, tělových olejů a krémů. Díky tomu stále povzbuzujeme ozdravné procesy našeho těla, vyživujeme  naši kůži, vlasy nehty a předcházíme předčasnému stárnutí. A ty vůně bylin, to je nádhera!

Pokud Vám vyhovuje můj přístup a filozofie,  objednejte se ke mně na ošetření včetně konzultace. Využít můžete on-line rezervační systém na webu nebo mi zavolejte či napište.

Martina Zemanová

On-line rezervace
Na výběr máte 3 typy ájurvedských procedur :

Ájurvédský kosmetický rituál Tarani – pečujeme o obličej, krk, dekolt a celé paže teplými olejovými séry, herbálním peelingem a maskou

Ájurvédská celotělová masáž – pečujeme o celé tělo včetně hlavy a vlasů teplými oleji, bez peelingu a masky na obličej (počítejte s mastnou hlavičkou a ideální je přijít v pohodlněm neformálním oblečeni a po terapii si už dopřát čas pro sebe.

Ájurvédský rituál Revital – péče mezi kosmetickým a celotělovým ošetřením. Zde pečujeme o obličej, krk, dekolt i paže olejovými séry a herbálními maskami, hlavu a celou vlasovou část olejovými séry a nohy balíme do teplého zábalu z epsomské soli s esenciálními oleji.

Nastavím vám domácí péči na míru. Tarani sama používám denně nejen na pleť, ale celé tělo. Až vyzkoušíte na vlastní kůži a smysli pochopíte a jistě zařadíte tuto kosmetiku mezi své sebepečující denní rituály. Produkty máme v nabídce v salonu a také na našem e-shopu https://obchod.perfectyou.cz/