Přeskočit odkazy

Kosmetika – Dr. Grandel

Kosmetika - Dr. Grandel

Od jara 2019 jsem přidala do svého portfolia značku  Dr. Grandel, která má v Německu více než 60 letou tradicí a patří mezi špičku ve svém oboru.   Pan Dr. Grandel je zároveň zakladatelem  kosmetiky Phyris. Filozofií značky je zachování tradice a zároveň inovace v součinnosti s přírodou. Patentovanou technologií získává unikátní olej z pšenice, který obsahuje kvalitní vitamin E a esenciální mastné kyseliny s vynikajícím efektem pro pleť. Pro svoji řadu „Elements of Nature“ získal certifikaci ECO kvalita a BIO kosmetika.  Tuto řadu jsem si vybrala pro klientky, které preferují  ekologickou, přírodní a čistou kosmetiku. Produkty neobsahují parabeny, minerální oleje, silikony, syntetické vůně apod.Srdcem této linie je EPIGRAN – multiaktivní koncentrát z pšeničných klíčků.  Musím také zmínit jeho vynikající ampule, kde najdete nejvyšší možnou koncentraci aktivních látek. Jeho produkty obsahují koktejl těch nejlepších přírodních látky pro Vaši pokožku. Namátkou: extrakt z levandule, karoten, arganový olej, epigran, extrakt z heřmánku apod.

Není typ pleti, pro kterou by nebyla vhodná ampule. Můžete používat nárazově, či 3 dny po sobě jako vzpruhu pro pleť anebo kúru 14 dní. Fantazii a intuici se meze nekladou.

Pokud Vám vyhovuje můj přístup a filozofie,  objednejte se ke mně na ošetření včetně konzultace. Využít můžete rezervační systém na webu nebo facebooku.

Martina Zemanová