Přeskočit odkazy

Kosmetika – Phyris

Kosmetika - Phyris

Phyris – kvalitní německá kosmetika

Proč právě PHYRIS? Pro svoji nesporně vynikající kvalitu, rozmanitost, konzistenci, vůni, ale především proto, že ji několik let používám na vlastní pleť. Značka, která je již více než 60 let jedničkou na německém kosmetickém trhu. neustále se vyvíjí a hledá možnosti jak řešit různé požadavky klientů. Poslední novinkou jsou WOW ampule Essentials se zcela přírodními výtažky, s okamžitým efektem.
PHYRIS je pro kažého kdo ocení vyjímečnou a individuální péči. Exkluzivní přípravky jsou vyráběny moderními technologiemi ve špičkových laboratořích v nemeckém Augsburgu, dle přísných pravidel jako při výrobě léků. Produkty Phyris zakoupíte u nás v salonu nebo na našem e-shopu https://obchod.perfectyou.cz/

Filozofií značky PHYRIS je unikátní 3-fázová koncepce péče

Fáze 1 – čištění, peeling a tonizace
Fáze 2 – aktivace – tvoří podstatu této dokonalé péče
Fáze 3 – péče – celá řada pečujících kombinací pleti na míru

PHYRIS

Vysoce kosmetika efektivní a dobře snášenlivá kosmetika. Obsahuje rostlinné extrakty, jemné ovocné kyseliny, rostlinné kmenové buňky, kyselinu hylauronovou aj. efektivní látky. Neobsahuje parabeny, silikony a není testována na zvířatech.

SKIN RESULTS – nová šetrná generace chemického peelingu: AHA kyseliny, které viditelně redukují vrásky bez stresování pokožky. Ošetření určené pro pleť s hyper-pigmentací, vráskami, rozšířenými póry. Vhodné i pro pokožku citlivou. Různá síla ovocných kyselin zabezpečí možnost individuální aplikace dle typu pleti k dosažení těch nejlepších výsledků. Reguluje reliéf pleti, obnovuje buňky zevnitř, zvláčňuje a omlazuje pokožku

AQUActive – dokonalá dlouhodobá hydratace pleti díky mikro-kapslím s postupným uvolňováním kyseliny hylauronové Ošetření řadou HYDRO ACTIVE okamžitě a dlouhodobě vyplní vrásky způsobené dehydratací. Vynikající výsledek docílíme kombinací ošetření s řadou Skin results. Doporučuji!

PERFECT AGE – rostlinné kmenové buňky
protivráskový program PERFECT AGE působí pomocí rostlinných kmenových buňek získaných z květů jabloně a dalších aktivních látek zpracovaných podle posledních výzkumů. Šest velice účinných aktivních složek v koncentrovaných sérech s okamžitým a postupně uvolňujícím efektem nabízí komfortní řešení pro individuální potřeby všech typů pleti, které zvolím individuálně po diagnostice

TRIPLE A
novinka v protivráskové péči s trojitým retinolem v nejvyšší možné koncentraci! Vynikající výsledek v boji s vráskami a ztrátou elasticity pleti. Synergii trojitého retinolu v nejvyšší možné koncentraci a ekvivalentu retinolu doporučuji pro maximální korekci vrásek. Řadu velmi doporučuji teké na domáci použití, má 3 druhy krémů pro různé typy pokožky včetně séra, vypínacího očního krému a masky s 3Defektem.

Re – rekonstrukce, rejuvenizace pleti
Nové regenerační, rekonstrukční a omlazující kosmetická řada Re s účinným působením inovativní molekuly !Matrix-peptide“. Okamžitě a dlouhodobě zlepšuje a obnovuje pevnost vlastních kolagenových a elastinových vláken. Řada Re navrací pleti pružnost elasticitu a posiluje kontury pleti. Vyžádejte si u nás na recepci vzorečky krémů. Řada obsahuje pět ucelených produktů také pro domácí péči.

SEE CHANGE
Je první profesionální a ekologická řada, která využívá tzv. Modrou evoluci – laboratorně optimalizované mořské řasy. Jsou maximálně čisté, kontrolované dle
kosmetických standardů, bez nežádoucích účinků znečištěného moře. Intenzivně hydratuje, zpevňuje kontury pleti.

SENSITIVE
V dnešní době trápí velkou spoustu žen i mužů citlivá, stresovaná pleť, kuperóza apod. Je to dáno celkovým stresem a prostředím ve kterém žijeme. Phyris vyvinul absolutně speciální řadu, která nabízí jak péči tak prevenci. Péče SENSITIVE a SKIN CONTROL regeneruje, zklidňuje, vyživuje a působí jako balzám.

On-line rezervace