Přeskočit odkazy

Chitossil® – antiage tekuté nitě

Chitossil® Tekuté Nitě – Revoluční Omlazení Pleti

Objevte naši nejnovější a nejefektivnější službu v oblasti anti-aging péče – Chitossil Tekuté Nitě. Tato inovativní metoda vám zajistí mladistvý a zářivý vzhled bez nutnosti invazivních zákroků. Chitossil® účinně zpevňuje jakoukoli oblast pokožky, která je náchylná k ochabování a ztrátě objemu v důsledku stárnutí nebo špatného svalového tonusu. Chitossil® zároveň vytváří molekulární film, který zabraňuje odpařování vlhkosti, poskytuje nezbytnou hydrataci a zlepšuje přirozenou rovnováhu pokožky. Díky tomu je pleť dlouhodobě hydratovaná, hladká, pevná a omlazená.

Co jsou Chitossil® Tekuté Nitě?

Chitossil® Tekuté Nitě jsou pokročilou technologií založenou na využití přírodního chitinu, látky získávané z mořských živočichů. Tento biokompatibilní a bioaktivní materiál je známý svými vynikajícími regeneračními a zpevňujícími vlastnostmi. Po aplikaci do pokožky se chitossil rozkládá na mikroskopické nitě, které poskytují okamžitý liftingový efekt a dlouhodobě podporují tvorbu kolagenu.

Jak Chitossil® Tekuté Nitě fungují?

Chitossil® pracuje s patentovaným aktivátorem na bázi peptidů. Nanotechnologie zajištuje transport a absorbci hluboko do pokožky a vytváří hustou síť chitosanových vláken, která podobně jako injekční kožní booster přilnou subkutánně (podkožně) a tím ji vyhlazují. Tekuté nitě se aplikují na závěr kosmetického ošetření.

Nabízíme dvě varianty ošetření, které naleznete v rezervačním systému.

Tento proces:

Zpevňuje a vyhlazuje pleť: Mikroskopické nitě vytváří strukturu, která okamžitě napne a vyhladí pokožku.

Stimuluje tvorbu kolagenu: Přírodní chitossil podporuje regeneraci a produkci kolagenu, což zlepšuje elasticitu a pevnost pleti.

Hydratuje a revitalizuje: Aktivní složky dodávají pleti potřebnou hydrataci a živiny, což vede k zdravému a svěžímu vzhledu.

– Redukuje existující mimické vrásky: působí i proti tvorbě nových, může prodloužit dobu působení botoxových ošetření.

Pro koho je ošetření vhodné?

Chitossil® Tekuté Nitě jsou ideální volbou pro každého, kdo chce zlepšit vzhled své pokožky bez chirurgického zásahu.

Doporučujeme je zejména pro:

– Zpevnění a vyhlazení vrásek

– Omlazení unavené a povadlé pleti

– Zlepšení textury a tónu pleti

– Zvýšení hydratace a elasticity

Výhody Chitossil Tekutých Nití:

Neinvazivní a bezpečné:  Žádné chirurgické zákroky ani dlouhé doby rekonvalescence.

Rychlé a viditelné výsledky: Viditelný liftingový efekt již po prvním ošetření.

Přirozené omlazení: Podpora přirozené regenerace pokožky bez použití syntetických látek.

Přijďte do našeho kosmetického salónu a zažijte revoluci v péči o pleť s Chitossil® Tekutými Nítěmi. Rezervujte si svůj termín ještě dnes a vraťte své pleti mladistvou vitalitu a krásu!

On-line rezervace