Přeskočit odkazy

IPL – Fotorejuvenace

Fotorejuvenace IPL laserem: Obnovte mladistvý vzhled pokožky

Jak IPL pracuje:

IPL (Intenzivní pulzní světlo) je technologie, která využívá pulzního světla k ošetření pokožky. Přístroj vysílá sérii intenzivních světelných pulzů, které pronikají do hlubších vrstev pokožky a stimulují novotvorbu kolagenu a elastinu. Vysílané světlo se přeměňuje na teplo, což způsobuje mírný nárůst teploty v okolní kolagenních vláken, čímž stimuluje buňky k produkci nového kolagenu. Nový kolagen podporuje pevnost pleti a její strukturu. Při stimulaci elastických vláken, která jsou zodpovědná za flexibilitu a pružnost, dochází k výrazné redukci vrásek a jemných linek. Celkově působení světla vytváří synergii s přirozenými procesy pokožky, zlepšuje strukturu, pevnost a mladistvý vzhled pleti.

Benefity fotorejuvenace IPL laserem:

1. Zlepšení textury pokožky: IPL pomáhá vyhladit jemné linky, vrásky a nerovnosti pokožky, čímž zlepšuje její texturu a dodává jí mladistvý vzhled.

2. Redukce pigmentových skvrn: IPL je účinný při redukci pigmentových skvrn, jako jsou například sluneční pihy, stařecké skvrny nebo melasma.

3. Minimalizace rozšířených pórů: IPL zlepšuje strukturu pokožky a minimalizuje viditelnost rozšířených pórů

4. Eliminace červených žilek: Cílovým místem paprsku je hemoglobin (krevní barvivo) v rozšířených cévkách. 

5. Zlepšení elasticity: Díky stimulaci tvorby kolagenu a elastinu se pokožka stává pevnější a pružnější.

6. Rychlá a bezbolestná procedura: Fotorejuvenace IPL laserem je rychlá a bezbolestná procedura, která nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Kombinace s jinými ošetřeními:

Fotorejuvenace IPL laserem nabízíme, jako samostatné ošetření, které se skládá z následujících kroků: odlíčení pleťovým mlékem, tonikem, enzymatický peeling, jemný chemický peeling, IPL fotoomlazení a regenerační maska. Zároveň vám můžeme nabídnout a doporučit kombinaci s dalšími ošetřeními, aby se dosáhlo ještě lepších výsledků.

Naše tipy:

  • S chemickým biorevitalizačním peelingem BioRepeel Cl3 či jemnými chemickými peelingy Ekseption (Kč 2 000,-)
  • Zároveň se dá kombinovat i s klasickým kompletním kosmetickým ošetřením včetně masáže (Kč 2 300,-)

Kolik ošetření je za potřebí absolvovat?

Doporučujeme kůru 3-5 ošetření s rozestupem 3-4 týdny pro viditelný celkový efekt

On-line rezervace